Nadzieja umiera ostatnia!!!

Brak komentarzy


Nasza piłkarska reprezentacja jutro i we wtorek rozegra mecze z Ukrainą i Anglią, które zadecydują o tym czy pojedziemy na MŚ w Brazylii.

Ile to już graliśmy meczy o "być albo nie być" i przeważnie nie kończyło się to pozytywnie. Tylko, że jaka byłaby przyjemność oglądania meczy gdybym z góry zakładał, że ponownie się nie uda. Dopóki piłka w grze mam zamiar wspierać naszą reprezentacje. Jesteśmy Polakami, a to jest nasza reprezentacja i nic tego nie zmieni. Za dużo jest tego 'hejterstwa'!
Ja tak samo jak każdy z Was pragnę, żeby coś w polskiej piłce wreszcie się zazębiło i żebyśmy wreszcie odnosili jakieś sukcesy, ale osobiście mam już dosyć tego narzekania. Ciągła nagonka internautów na polskich sportowców. Jak przegrywamy to nie dobrze, a jak wygramy to i tak zawsze się ktoś przyczepi, że mogło być lepiej.Powołanie Mariusza Lewandowskiego i Sławomira Peszki wywołało wielki skandal w mediach. Ale nie rozumię dlaczego... Przecież wszyscy jak jeden mąż podchodzili negatywnie do zawodników, którzy grali poprzednie mecze w naszej reprezętacji, a gdy dochodzą kolejni też jest nie dobrze. Myślę iż Fornalik powołał w/w zawodników, ponieważ cechuje ich waleczność, a jak wiemy obydwa mecze będą twardą lekcją futbolu.

W piłce już nie raz zdarzały się cuda i dlatego ten sport jest piękny. A oto przykłady:

http://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-reprezentacja-polski-potrzebuje-cudu-inni-juz-go-dokonali,nId,1039835

FIFA też nam nie ułatwiła zadania poprzez brak profesjonalizmu. Najpierw miała ukarać Ukraińców zamknięciem stadionu a po odwołaniu się naszych sąsiadów zmieniła decyzje. Wszystko pieknie, ładnie tylko, że teraz to Polska została 'ukarana' bo tak jak wiemy jest za późno na sprzedaż biletów w naszym kraju. Totalna paranoja!

Ja osobiście nie mogę się już doczekać jutrzejszego meczu. Co tu dużo mówić, wniosek jest prosty - wszystko w naszych rękach, jeśli chcemy jechać do Brazylii to trzeba zacząć wygrywać, a jeśli nie wykorzystamy szansy to znaczy, iż nie zasługujemy by być w tym elitarnym gronie.

Ale nadzieja umiera ostatnia!!! ;)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Blogi Sportowe