Khalidov vs Materla - przyjaźń jednak można sprzedać

34 komentarze


Przez długi czas włodarze KSW starali się doprowadzić do tej walki nakłaniając obydwu wojowników. Khalidov jak i Materla głośno mówili, że nie zamierzają wchodzić razem do oktagonu, ponieważ są bliskimi przyjaciółmi. Bardzo ich ceniłem za tą decyzję, że stawiają przyjaźń ponad "grube" pieniądze. Wydawało mi się, iż są ludźmi honoru, a nie marionetkami w rękach machiny rozkręcającej ten cały biznes.  No właśnie, wydawało mi się! Nagle oboje zmienili swój swiatopogląd.
Zawodnicy usprawiedliwiają swoją zmianę decyzji tym, iż są pod presją widzów i to właśnie oni chcą wiedzieć kto z nich jest lepszy.
Jeśli tak bardzo im zależy na widzach jak mówią to jako mistrzowie polskiego mma powinni postarać się o zniesienie pay-per-view. Myślę, że każdy fan mieszanych sztuk walki byłby tym bardziej zadowolony.
Niedawno Khalidov twierdził, że bardzo ciężko byłoby się przygotować do takiej walki na 100% .

  
Najwidoczniej obu panów zmotywowały pieniądze... Osobiście nie wyobrażam sobie bić się z moim przyjacielem tak na poważnie. No chyba, że można się umówić tak, by dać ludziom show i coś zarobić. Tylko jeśli tak będzie to widzowie, na których tak im zależy prawdopodobnie nie będą usatysfakcjonowani.. Widza siedzącego przed telewizorem nie interesują, uczucia, przyjaźń itd. Każdy widz mma w Polsce i na świecie wymaga wojny ringowej, krwi i łamania kości. 

Najbardziej z tej walki na pewno cieszy się a pan Lewandowski, który dopiął swego.

Na świecie jest wielu zawodników, z którym Khalidov lub Materla mogliby stanąć oko w oko i dać dobrą walkę, tylko prawdopodobnie KSW na nich nie stać. W zamian sprowadzają ponownie zawodników, którzy już kiedyś się nie sprawdzili.


34 komentarze :

 1. Takie "przyjacielskie" walki też mogą być ciekawe. ;) Zwłaszcza, jeśli obaj zawodnicy reprezentują dobry poziom.

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż, w dzisiejszym sporcie to już norma. Piłkarze zmieniający Real na Barcelonę, czy Liverpool na Manchester. Dla gotówki i sukcesów często zmienia się zdanie. Trochę słabo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie rozumiem dlaczego nie rozumiesz... Są przyjaciółmi, znajomymi i według mnie stawanie na przeciw siebie, na ringu, nie kłuci się z tym. To jest sport. Są sędziowie a to ma być walka a nie bijatyka, gdzie któryś zginie. Niech wygra lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego warto spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie pieniądze były motywacją albo panowie faktycznie zmienili zdanie i dali się przekonać

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie należy oddzielić pewne sprawy. To jest sport, nie osobista wojna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przydatny post, kto z Was słyszał o diecie moskiewskiej?

  OdpowiedzUsuń
 8. A potem po walce pójdą razem na piwo i będzie sorry Michał, że Ci tak ryj skapiszonowałem ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Idzie to w złym kierunku. Niestety w tych czasach za pieniądze można kupić wszystko z przyjaźnią włącznie. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 10. Krzysztof Grzelczyk:
  A potem po walce pójdą razem na piwo i będzie sorry Michał, że Ci tak ryj skapiszonowałem ;)

  Idealny komentarz do całego wydarzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Od zawsze uwielbiałem walki bokserskie, a Khalidov to mój idol. Pieniądze pięniędzmi ale spróbuj się obyć bez nich. Też mi się wydaje, że po walce pójdą razem na piwo :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Należy pamiętać, że to tylko sport

  OdpowiedzUsuń
 13. Nawet najwięksi przyjaciele wejdą do oktagonu jak tylko się im dobrze zapłaci :)

  OdpowiedzUsuń
 14. NA takim szczeblu sportu, nie ma miejsca na przyjaźń chociaż myślę, że obaj mają na uwadze to, iż to nie tylko walka o prestiż, ale też o to kto osiągnął jak najlepszy wynik spoza dziedziny sport.

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie zgodzę się, to właśnie sport najczęściej łączy ludzi i sprawia, że nawet przyjaciele są w stanie ze sobą rywalizować.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja tam czekam na walkę Popek kontra Hardkorowy Koksu. Wydaję mi się, że to będzie walka stulecia i będziemy ją wspominać przez długi czas. Czekam z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 17. Osobiście nie widzę nic złego w sportowej rywalizacji pomiędzy dwójką przyjaciół :)

  OdpowiedzUsuń
 18. * Oferuje stawkę 3% pożyczki odsetkowej
  * Ubezpieczenie dla bezgotówkowego przedsiębiorcy
  * Gwarancja na pieniądze

  Z dobrą oceną kredytową, Credit Financier Home oferuje kredyty zabezpieczające i pożyczki nie zabezpieczające dla osób fizycznych lub spółek lub stowarzyszeń spółdzielczych dla celów korzyści przemysłowych i osobistych.

  Adres kontaktowy:
  Whatsapp: +15184181390
  Direct Mail
  creditfinancierhome@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Kibicuje obydwu zawodnikom mam nadzieję że jeszcze zobaczę pojedynek ich w przeciwnych narożnikach

  OdpowiedzUsuń
 20. Stronka jest poświęcona sportowym faktom. Artykuły są dodawane codziennie, co sprawia, że strone odwiedza coraz więcej osób. Posiadamy najświeższe informacje ze świata sportu. Naszą zaletą jest to, że znamy się na tym co robimy, dlatego posiadamy wykwalifikowanych sportowych ekspertów  SPORTOWE FAKTY

  OdpowiedzUsuń
 21. Taki jest biznes. Kasę zgarną i znowu będą się kolegować:)

  OdpowiedzUsuń
 22. Dokładnie. Marketing trzeba dobry zrobić i starać się jak najbardziej uatrakcyjnić walkę

  OdpowiedzUsuń
 23. Pewnie, też uważam, że to wszystko głównie pod publikę i dla marketingu.

  OdpowiedzUsuń
 24. To sport, a w dodatko typowo widowiskowy, więc nie można brać tego tak całkiem dosłownie.

  OdpowiedzUsuń
 25. Eh, smutne wnioski :( Sprzedać przyjaźń jest łatwo ale kupić przyjaźń - niemożliwe

  OdpowiedzUsuń
 26. Słuchajcie, a czy ktoś z was obstawiał kiedyś jakieś walki KSW? Ja zastanawiam się nad tym aby spróbować po tym jak przeczytałem trochę informacji o stronach bukmacherskich tutaj http://i-gol.pl/ . Co wy o tym sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 27. Myślę, ze żeby obstawiać trzeba mieć wiedzę. Trzeba się tym interesować itp. My pewnie jak byśmy obstawili to by nic z tego nie wyszło, bo kompletnie nie interesujemy się tym sportem.

  OdpowiedzUsuń
 28. O takiego bloga właśnie mi chodziło.Tak naprawdę to na tym blogu jest wszystko co tylko bym chciał.To jest bardzo normalne na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 29. To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607.

  UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

  OdpowiedzUsuń

Blogi Sportowe