Khalidov vs Materla - przyjaźń jednak można sprzedać

61 komentarzy


Przez długi czas włodarze KSW starali się doprowadzić do tej walki nakłaniając obydwu wojowników. Khalidov jak i Materla głośno mówili, że nie zamierzają wchodzić razem do oktagonu, ponieważ są bliskimi przyjaciółmi. Bardzo ich ceniłem za tą decyzję, że stawiają przyjaźń ponad "grube" pieniądze. Wydawało mi się, iż są ludźmi honoru, a nie marionetkami w rękach machiny rozkręcającej ten cały biznes.  No właśnie, wydawało mi się! Nagle oboje zmienili swój swiatopogląd.
Zawodnicy usprawiedliwiają swoją zmianę decyzji tym, iż są pod presją widzów i to właśnie oni chcą wiedzieć kto z nich jest lepszy.
Jeśli tak bardzo im zależy na widzach jak mówią to jako mistrzowie polskiego mma powinni postarać się o zniesienie pay-per-view. Myślę, że każdy fan mieszanych sztuk walki byłby tym bardziej zadowolony.
Niedawno Khalidov twierdził, że bardzo ciężko byłoby się przygotować do takiej walki na 100% .

  
Najwidoczniej obu panów zmotywowały pieniądze... Osobiście nie wyobrażam sobie bić się z moim przyjacielem tak na poważnie. No chyba, że można się umówić tak, by dać ludziom show i coś zarobić. Tylko jeśli tak będzie to widzowie, na których tak im zależy prawdopodobnie nie będą usatysfakcjonowani.. Widza siedzącego przed telewizorem nie interesują, uczucia, przyjaźń itd. Każdy widz mma w Polsce i na świecie wymaga wojny ringowej, krwi i łamania kości. 

Najbardziej z tej walki na pewno cieszy się a pan Lewandowski, który dopiął swego.

Na świecie jest wielu zawodników, z którym Khalidov lub Materla mogliby stanąć oko w oko i dać dobrą walkę, tylko prawdopodobnie KSW na nich nie stać. W zamian sprowadzają ponownie zawodników, którzy już kiedyś się nie sprawdzili.


61 komentarzy :

 1. Takie "przyjacielskie" walki też mogą być ciekawe. ;) Zwłaszcza, jeśli obaj zawodnicy reprezentują dobry poziom.

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż, w dzisiejszym sporcie to już norma. Piłkarze zmieniający Real na Barcelonę, czy Liverpool na Manchester. Dla gotówki i sukcesów często zmienia się zdanie. Trochę słabo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie rozumiem dlaczego nie rozumiesz... Są przyjaciółmi, znajomymi i według mnie stawanie na przeciw siebie, na ringu, nie kłuci się z tym. To jest sport. Są sędziowie a to ma być walka a nie bijatyka, gdzie któryś zginie. Niech wygra lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego warto spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie pieniądze były motywacją albo panowie faktycznie zmienili zdanie i dali się przekonać

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie należy oddzielić pewne sprawy. To jest sport, nie osobista wojna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przydatny post, kto z Was słyszał o diecie moskiewskiej?

  OdpowiedzUsuń
 8. A potem po walce pójdą razem na piwo i będzie sorry Michał, że Ci tak ryj skapiszonowałem ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Idzie to w złym kierunku. Niestety w tych czasach za pieniądze można kupić wszystko z przyjaźnią włącznie. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 10. Krzysztof Grzelczyk:
  A potem po walce pójdą razem na piwo i będzie sorry Michał, że Ci tak ryj skapiszonowałem ;)

  Idealny komentarz do całego wydarzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Od zawsze uwielbiałem walki bokserskie, a Khalidov to mój idol. Pieniądze pięniędzmi ale spróbuj się obyć bez nich. Też mi się wydaje, że po walce pójdą razem na piwo :P

  OdpowiedzUsuń
 12. Należy pamiętać, że to tylko sport

  OdpowiedzUsuń
 13. Nawet najwięksi przyjaciele wejdą do oktagonu jak tylko się im dobrze zapłaci :)

  OdpowiedzUsuń
 14. NA takim szczeblu sportu, nie ma miejsca na przyjaźń chociaż myślę, że obaj mają na uwadze to, iż to nie tylko walka o prestiż, ale też o to kto osiągnął jak najlepszy wynik spoza dziedziny sport.

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie zgodzę się, to właśnie sport najczęściej łączy ludzi i sprawia, że nawet przyjaciele są w stanie ze sobą rywalizować.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja tam czekam na walkę Popek kontra Hardkorowy Koksu. Wydaję mi się, że to będzie walka stulecia i będziemy ją wspominać przez długi czas. Czekam z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 17. Osobiście nie widzę nic złego w sportowej rywalizacji pomiędzy dwójką przyjaciół :)

  OdpowiedzUsuń
 18. * Oferuje stawkę 3% pożyczki odsetkowej
  * Ubezpieczenie dla bezgotówkowego przedsiębiorcy
  * Gwarancja na pieniądze

  Z dobrą oceną kredytową, Credit Financier Home oferuje kredyty zabezpieczające i pożyczki nie zabezpieczające dla osób fizycznych lub spółek lub stowarzyszeń spółdzielczych dla celów korzyści przemysłowych i osobistych.

  Adres kontaktowy:
  Whatsapp: +15184181390
  Direct Mail
  creditfinancierhome@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Kibicuje obydwu zawodnikom mam nadzieję że jeszcze zobaczę pojedynek ich w przeciwnych narożnikach

  OdpowiedzUsuń
 20. Stronka jest poświęcona sportowym faktom. Artykuły są dodawane codziennie, co sprawia, że strone odwiedza coraz więcej osób. Posiadamy najświeższe informacje ze świata sportu. Naszą zaletą jest to, że znamy się na tym co robimy, dlatego posiadamy wykwalifikowanych sportowych ekspertów  SPORTOWE FAKTY

  OdpowiedzUsuń
 21. Taki jest biznes. Kasę zgarną i znowu będą się kolegować:)

  OdpowiedzUsuń
 22. Dokładnie. Marketing trzeba dobry zrobić i starać się jak najbardziej uatrakcyjnić walkę

  OdpowiedzUsuń
 23. Pewnie, też uważam, że to wszystko głównie pod publikę i dla marketingu.

  OdpowiedzUsuń
 24. To sport, a w dodatko typowo widowiskowy, więc nie można brać tego tak całkiem dosłownie.

  OdpowiedzUsuń
 25. Eh, smutne wnioski :( Sprzedać przyjaźń jest łatwo ale kupić przyjaźń - niemożliwe

  OdpowiedzUsuń
 26. Słuchajcie, a czy ktoś z was obstawiał kiedyś jakieś walki KSW? Ja zastanawiam się nad tym aby spróbować po tym jak przeczytałem trochę informacji o stronach bukmacherskich tutaj http://i-gol.pl/ . Co wy o tym sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 27. Myślę, ze żeby obstawiać trzeba mieć wiedzę. Trzeba się tym interesować itp. My pewnie jak byśmy obstawili to by nic z tego nie wyszło, bo kompletnie nie interesujemy się tym sportem.

  OdpowiedzUsuń
 28. O takiego bloga właśnie mi chodziło.Tak naprawdę to na tym blogu jest wszystko co tylko bym chciał.To jest bardzo normalne na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 29. To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607.

  UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

  OdpowiedzUsuń
 30. Proszę o uwagę,

  Ma to na celu poinformowanie ogółu społeczeństwa, że mężczyźni lub kobiety, którzy są zdrowi, a% 100 poważnie sprzedaje swoją nerkę, powinni niezwłocznie skontaktować się z Miot Center. Ponieważ mamy wielu pacjentów, którzy są tutaj po przeszczep nerki, Czy szukasz okazji do sprzedaży nerki za pieniądze z powodu załamania finansowego, a my zaoferujemy ci 550 000 USD na nerki. Nazywam się Doktor Brad Hilaman, jestem Przedstawicielem w Szpitalu Dosher Memorial. Nasz szpital specjalizuje się w chirurgii nerek / transplantacji i leczeniu innych narządów, zajmujemy się również kupowaniem i przeszczepem nerek u żywego i zdrowego dawcy. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojej nerki, nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail: doshermemorialhospital1@gmail.com

  E-mail: doshermemorialhospital1@gmail.com
  Lub WhatsApp: +2348110652559
  Dr Brad Hilaman.

  OdpowiedzUsuń
 31. Ile to już zmieniło się przez ten czas... Teraz chętnie bym taką walkę ponownie zobaczył.

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy jesteś w kryzysie finansowym, czy potrzebujesz pieniędzy na wyższy standard życia, czy jesteś zadłużony i chcesz sprzedać swoją nerkę za pieniądze, dziś odwiedź nas, a my spełnimy to marzenie, kupimy jedną nerkę za 480 000 USD ! Szukasz okazji do zmiany swojego poziomu, uwolnienia się od długu i odmówienia biedy, czy szukasz przełomu finansowego, czy szukasz środków na spłatę czynszu i rozwiązywanie innych problemów rodzinnych, czy jesteś finansowo w dół i nie wiesz, co zrobić, a następnie skontaktuj się z nami już dziś, a my zaoferujemy ci dobrą kwotę pieniędzy na twoją nerkę. Nazywam się Doctor RAKSHAN SAI Jestem nefrologiem w RAKSHAN HEALTH CENTER INDIA Nasza klinika specjalizuje się w chirurgii nerek i również leczymy. Zakup i przeszczepianie nerek za pomocą odpowiedniego dawcy
  Znajdujemy się w Indiach, Turcji, Francji, Nigerii, Stanach Zjednoczonych, Malezji, Dubaju, Kuwejcie
  Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nerek, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: rakshanhealthcenter@gmail.com

  Pozdrowienia

  DR RAKSHAN

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy jesteś w kryzysie finansowym, czy potrzebujesz pieniędzy na wyższy standard życia, czy jesteś zadłużony i chcesz sprzedać swoją nerkę za pieniądze, dziś odwiedź nas, a my spełnimy to marzenie, kupimy jedną nerkę za 480 000 USD ! Szukasz okazji do zmiany swojego poziomu, uwolnienia się od długu i odmówienia biedy, czy szukasz przełomu finansowego, czy szukasz środków na spłatę czynszu i rozwiązywanie innych problemów rodzinnych, czy jesteś finansowo w dół i nie wiesz, co zrobić, a następnie skontaktuj się z nami już dziś, a my zaoferujemy ci dobrą kwotę pieniędzy na twoją nerkę. Nazywam się Doctor RAKSHAN SAI Jestem nefrologiem w RAKSHAN HEALTH CENTER INDIA Nasza klinika specjalizuje się w chirurgii nerek i również leczymy. Zakup i przeszczepianie nerek za pomocą odpowiedniego dawcy
  Znajdujemy się w Indiach, Turcji, Francji, Nigerii, Stanach Zjednoczonych, Malezji, Dubaju, Kuwejcie
  Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nerek, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: rakshanhealthcenter@gmail.com

  Pozdrowienia

  DR RAKSHAN

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy jesteś w kryzysie finansowym, czy potrzebujesz pieniędzy na wyższy standard życia, czy jesteś zadłużony i chcesz sprzedać swoją nerkę za pieniądze, dziś odwiedź nas, a my spełnimy to marzenie, kupimy jedną nerkę za 480 000 USD ! Szukasz okazji do zmiany swojego poziomu, uwolnienia się od długu i odmówienia biedy, czy szukasz przełomu finansowego, czy szukasz środków na spłatę czynszu i rozwiązywanie innych problemów rodzinnych, czy jesteś finansowo w dół i nie wiesz, co zrobić, a następnie skontaktuj się z nami już dziś, a my zaoferujemy ci dobrą kwotę pieniędzy na twoją nerkę. Nazywam się Doctor RAKSHAN SAI Jestem nefrologiem w RAKSHAN HEALTH CENTER INDIA Nasza klinika specjalizuje się w chirurgii nerek i również leczymy. Zakup i przeszczepianie nerek za pomocą odpowiedniego dawcy
  Znajdujemy się w Indiach, Turcji, Francji, Nigerii, Stanach Zjednoczonych, Malezji, Dubaju, Kuwejcie
  Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nerek, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: rakshanhealthcenter@gmail.com

  Pozdrowienia

  DR RAKSHAN

  OdpowiedzUsuń
 35. Jestem ciekawy jak to będzie z tym zakończeniem kariery przez Khalidova...
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 36. Czy jesteś w kryzysie finansowym, czy potrzebujesz pieniędzy na wyższy standard życia, czy jesteś zadłużony i chcesz sprzedać swoją nerkę za pieniądze dziś odwiedź nas, a my spełnimy Twoje marzenie, kupimy jedną nerkę za 480 000 USD ! Szukasz okazji do zmiany swojego poziomu, uwolnienia się od długu i odmówienia biedy, czy szukasz przełomu finansowego, czy szukasz środków na spłatę czynszu i rozwiązywanie innych problemów rodzinnych, czy jesteś finansowo w dół i nie wiesz, co zrobić, a następnie skontaktuj się z nami już dziś, a my zaoferujemy ci dobrą kwotę pieniędzy na twoją nerkę. Nazywam się Doctor RAKSHAN SAI Jestem nefrologiem w RAKSHAN HEALTH CENTER INDIA Nasza klinika specjalizuje się w chirurgii nerek i również leczymy. Zakup i przeszczepianie nerek za pomocą odpowiedniego dawcy
  Znajdujemy się w Indiach, Turcji, Francji, Nigerii, Stanach Zjednoczonych, Malezji, Dubaju, Kuwejcie
  Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nerek, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego e-maila: rakshanhealthcenter@gmail.com

  Pozdrowienia

  DR RAKSHAN

  OdpowiedzUsuń
 37. Również ciekawi mnie jak to się skończy

  OdpowiedzUsuń
 38. Это должно информировать широкую общественность мужчин или женщин, которые здоровы и на 100% серьезны в покупке или продаже почек. Вы должны срочно связаться с Натаном Почечной ТРАНСПЛАНТНОЙ БОЛЬНИЦЕЙ. Поскольку у нас есть много пациентов, которые находятся здесь для пересадки почки, вы ищете возможность продать одну почку за деньги из-за финансового кризиса, и мы предложим вам 500 000 долларов США за вашу почку. Меня зовут Доктор Дэвид Майк, я нефролог в Натан почечной трансплантации больницы. Наша больница специализируется на хирургии почек / трансплантации и других органах, мы также занимаемся покупкой и трансплантацией почек живым и здоровым донором. Мы находимся в Индии. Нигерия, Объединенные Арабские Эмираты, США и во всех частях страны. Если вы заинтересованы в покупке или продаже почек, пожалуйста, свяжитесь с нами по электронной почте:
  doctordavidmike@gmail.com
  Примечание: в Интернете много людей с разными мотивами, поэтому, пожалуйста, будьте искренни и правдивы, мы не дети, речь идет о спасении жизней других. Мошенничество не принято, мы верим только в правду в этой больнице. С уважением

  OdpowiedzUsuń
 39. Это должно информировать широкую общественность мужчин или женщин, которые здоровы и на 100% серьезны в покупке или продаже почек. Вы должны срочно связаться с Натаном Почечной ТРАНСПЛАНТНОЙ БОЛЬНИЦЕЙ. Поскольку у нас есть много пациентов, которые находятся здесь для пересадки почки, вы ищете возможность продать одну почку за деньги из-за финансового кризиса, и мы предложим вам 500 000 долларов США за вашу почку. Меня зовут Доктор Дэвид Майк, я нефролог в Натан почечной трансплантации больницы. Наша больница специализируется на хирургии почек / трансплантации и других органах, мы также занимаемся покупкой и трансплантацией почек живым и здоровым донором. Мы находимся в Индии. Нигерия, Объединенные Арабские Эмираты, США и во всех частях страны. Если вы заинтересованы в покупке или продаже почек, пожалуйста, свяжитесь с нами по электронной почте:
  doctordavidmike@gmail.com
  Примечание: в Интернете много людей с разными мотивами, поэтому, пожалуйста, будьте искренни и правдивы, мы не дети, речь идет о спасении жизней других. Мошенничество не принято, мы верим только в правду в этой больнице. С уважением

  OdpowiedzUsuń
 40. Это должно информировать широкую общественность мужчин или женщин, которые здоровы и на 100% серьезны в покупке или продаже почек. Вы должны срочно связаться с Натаном Почечной ТРАНСПЛАНТНОЙ БОЛЬНИЦЕЙ. Поскольку у нас есть много пациентов, которые находятся здесь для пересадки почки, вы ищете возможность продать одну почку за деньги из-за финансового кризиса, и мы предложим вам 500 000 долларов США за вашу почку. Меня зовут Доктор Дэвид Майк, я нефролог в Натан почечной трансплантации больницы. Наша больница специализируется на хирургии почек / трансплантации и других органах, мы также занимаемся покупкой и трансплантацией почек живым и здоровым донором. Мы находимся в Индии. Нигерия, Объединенные Арабские Эмираты, США и во всех частях страны. Если вы заинтересованы в покупке или продаже почек, пожалуйста, свяжитесь с нами по электронной почте:
  doctordavidmike@gmail.com
  Примечание: в Интернете много людей с разными мотивами, поэтому, пожалуйста, будьте искренни и правдивы, мы не дети, речь идет о спасении жизней других. Мошенничество не принято, мы верим только в правду в этой больнице. С уважением

  OdpowiedzUsuń
 41. Tego typu walki mogą być bardziej interesujące dla fanów KSW.

  OdpowiedzUsuń
 42. Wszystkim fanom sportów walki, a także innych dyscyplin polecam dobry sklep internetowy, w którym można się zaopatrzyć w niezbędne akcesoria sportowe.
  Sklep Sportowy Sk-Sport

  OdpowiedzUsuń
 43. Привет Всем, хвала Господу Всемогущему, Меня зовут
  Мэри Джуд, я хочу поделиться чудесным свидетельством о том, что
  Господь сделал в моей жизни через этого великого пророка
  Бог пророк Пастырь Душири, мой муж оставил меня с четырьмя
  Дети . Я чувствовал, что моя жизнь должна была закончиться, я почти совершил
  самоубийство, я очень долго был эмоционально подавлен
  сердце было наполнено печалью и болью, благодаря этому великому
  человек Божий, которого я встретил. В один верный день, как я был
  просматривая интернет, я наткнулся на множество
  свидетельства об этом конкретном великом пророке Божьем.
  Некоторые люди свидетельствовали, что он. восстановили свой брак, некоторые
  засвидетельствовал продвижение по месту работы, некоторые засвидетельствовали
  как он привез их бывшего любовника и некоторые женщины свидетельствовали
  плод чрева, некоторые свидетельствовали об открытой двери возможности,
  некоторые свидетельствовали об особых молитвах, которые останавливали их развод. также я
  наткнулся на одно конкретное свидетельство, речь шла о женщине
  Дженнифер Уильям, Дженнифер Уильям, рассказала о том, как мошенник подделал ей 43 000 долларов, но благодаря мощным духовным молитвам Пророка Шеферда Душири мошенник принес
  вернуть ее деньги менее чем за 4 дня с силой, прося прощения, в конце ее
  Свидетельство она упала пророк Шепард Душири, электронная почта
  адрес. Прочитав все это, я решил связаться с ним. я
  связался с ним по электронной почте и объяснил ему мою проблему,
  и он спрашивает меня, что делать после того, как я покончу с этим всего за 2 дня,
  мой муж вернулся ко мне, прося прощения
  ему. и мы даже счастливее, чем прежде ... Пророк Пастырь Душири, действительно одаренный человек Божий, и я не остановлюсь
  опубликовать его, потому что он великий человек Божий, Бог
  действительно используя его, чтобы решить проблему людей ... Это здорово
  Пророк Божий заставил меня понять, что их нет
  проблема на земле, которая не имеет решения, если у вас есть
  Проблема, не стесняйтесь связаться с ним по этому адресу электронной почты:
  prophetshepherdbushiri202@gmail.com

  для решения.

  OdpowiedzUsuń
 44. Привет Всем, хвала Господу Всемогущему, Меня зовут
  Мэри Джуд, я хочу поделиться чудесным свидетельством о том, что
  Господь сделал в моей жизни через этого великого пророка
  Бог пророк Пастырь Душири, мой муж оставил меня с четырьмя
  Дети . Я чувствовал, что моя жизнь должна была закончиться, я почти совершил
  самоубийство, я очень долго был эмоционально подавлен
  сердце было наполнено печалью и болью, благодаря этому великому
  человек Божий, которого я встретил. В один верный день, как я был
  просматривая интернет, я наткнулся на множество
  свидетельства об этом конкретном великом пророке Божьем.
  Некоторые люди свидетельствовали, что он. восстановили свой брак, некоторые
  засвидетельствовал продвижение по месту работы, некоторые засвидетельствовали
  как он привез их бывшего любовника и некоторые женщины свидетельствовали
  плод чрева, некоторые свидетельствовали об открытой двери возможности,
  некоторые свидетельствовали об особых молитвах, которые останавливали их развод. также я
  наткнулся на одно конкретное свидетельство, речь шла о женщине
  Дженнифер Уильям, Дженнифер Уильям, рассказала о том, как мошенник подделал ей 43 000 долларов, но благодаря мощным духовным молитвам Пророка Шеферда Душири мошенник принес
  вернуть ее деньги менее чем за 4 дня с силой, прося прощения, в конце ее
  Свидетельство она упала пророк Шепард Душири, электронная почта
  адрес. Прочитав все это, я решил связаться с ним. я
  связался с ним по электронной почте и объяснил ему мою проблему,
  и он спрашивает меня, что делать после того, как я покончу с этим всего за 2 дня,
  мой муж вернулся ко мне, прося прощения
  ему. и мы даже счастливее, чем прежде ... Пророк Пастырь Душири, действительно одаренный человек Божий, и я не остановлюсь
  опубликовать его, потому что он великий человек Божий, Бог
  действительно используя его, чтобы решить проблему людей ... Это здорово
  Пророк Божий заставил меня понять, что их нет
  проблема на земле, которая не имеет решения, если у вас есть
  Проблема, не стесняйтесь связаться с ним по этому адресу электронной почты:
  prophetshepherdbushiri202@gmail.com

  для решения.

  OdpowiedzUsuń
 45. Chcesz kupić nerkę czy sprzedać swoją
  nerka? Jesteś
  szukając możliwości sprzedaży nerki za pieniądze
  z powodu załamania finansowego i nie wiesz co
  zrób to, a następnie skontaktuj się z nami już dziś, a my zaoferujemy ci dobro
  kwota 400 000 $ na twoją nerkę. Nazywam się DOCTOR MARTEN
  jestem nefrologiem w MARTEN HOSPITAL. Nasz szpital jest
  specjalizujemy się w chirurgii nerek, a także zajmujemy się tym
  kupno i przeszczep nerki na życie
  odpowiedni dawca.
  Znajdujemy się w Indiach, Turcji, USA, Malezji, Dubaju
  Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nerki, nie rób tego
  nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail.
  E-mail: martenhospital@gmail.com

  Z poważaniem

  DR MARTEN

  OdpowiedzUsuń
 46. Chcesz kupić nerkę czy sprzedać swoją
  nerka? Jesteś
  szukając możliwości sprzedaży nerki za pieniądze
  z powodu załamania finansowego i nie wiesz co
  zrób to, a następnie skontaktuj się z nami już dziś, a my zaoferujemy ci dobro
  kwota 400 000 $ na twoją nerkę. Nazywam się DOCTOR MARTEN
  jestem nefrologiem w MARTEN HOSPITAL. Nasz szpital jest
  specjalizujemy się w chirurgii nerek, a także zajmujemy się tym
  kupno i przeszczep nerki na życie
  odpowiedni dawca.
  Znajdujemy się w Indiach, Turcji, USA, Malezji, Dubaju
  Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub zakupem nerki, nie rób tego
  nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail.
  E-mail: martenhospital@gmail.com

  Z poważaniem

  DR MARTEN

  OdpowiedzUsuń
 47. Niektórych komentarzy pod tym wątkiem w ogóle nie rozumiem. Może ktoś mi je wytłumaczy.

  OdpowiedzUsuń
 48. Esto es para informar al público en general Hombre o Mujer que son saludables y 100% serios en la compra o venta de riñones. Debe comunicarse con urgencia con el Hospital de Trasplantes Nathan Kidney. Como tenemos muchos pacientes que están aquí para un trasplante de riñón, ¿está buscando la oportunidad de vender uno de sus riñones por dinero debido a un colapso financiero y le ofreceremos $ 500,000.00 USD por su riñón? Mi nombre es Doctor David Mike, soy nefrólogo en el Hospital de Trasplantes Nathan Kidney. Nuestro hospital está especializado en cirugía / trasplante de riñón y otros tratamientos de órganos, también nos ocupamos de la compra y el trasplante de riñones con un donante vivo y saludable. Estamos ubicados en India, Nigeria, Emiratos Árabes Unidos, EE. UU. Y en todo el país. Si está interesado en comprar o vender riñón, no dude en contactarnos por correo electrónico:
  doctordavidmike@gmail.com
  Nota: en Internet hay muchas personas con diferentes motivos, así que sea sincero y sincero, no somos niños, se trata de salvar la vida de otros. No se acepta fraudulento. Atentamente

  OdpowiedzUsuń
 49. Esto es para informar al público en general Hombre o Mujer que son saludables y 100% serios en la compra o venta de riñones. Debe comunicarse con urgencia con el Hospital de Trasplantes Nathan Kidney. Como tenemos muchos pacientes que están aquí para un trasplante de riñón, ¿está buscando la oportunidad de vender uno de sus riñones por dinero debido a un colapso financiero y le ofreceremos $ 500,000.00 USD por su riñón? Mi nombre es Doctor David Mike, soy nefrólogo en el Hospital de Trasplantes Nathan Kidney. Nuestro hospital está especializado en cirugía / trasplante de riñón y otros tratamientos de órganos, también nos ocupamos de la compra y el trasplante de riñones con un donante vivo y saludable. Estamos ubicados en India, Nigeria, Emiratos Árabes Unidos, EE. UU. Y en todo el país. Si está interesado en comprar o vender riñón, no dude en contactarnos por correo electrónico:
  doctordavidmike@gmail.com
  Nota: en Internet hay muchas personas con diferentes motivos, así que sea sincero y sincero, no somos niños, se trata de salvar la vida de otros. No se acepta fraudulento. Atentamente

  OdpowiedzUsuń
 50. I want to thank an awesome medical Doctor in the person of Dr Collins Raphael who has made my family and i proud in trust and urgency, he bought off one of my kidneys for his patient with awesome amount of money in dollars, i came across his email address on the internet as doctorcollins3@gmail.com published by one Michel and Lopez thanking him and telling the world on how he came to their rescue financially as a result of buying their kidneys without stress, i quickly applied via the email and i was given all the attentions i needed by Doctor in less than a week i met all the requirements, and my half money was like a dream when it came into my bank account before the transplant, i urge you to contact on Dr.Collins via; doctorcollins3@gmail.com for your financial awesomeness to come through like mine few months ago. I promised to do this when i eventually scale through.
  doctorcollins3@gmail.com or whataspp him on via_ +254750078353

  I am Lerry joel.
  From Mongolia

  OdpowiedzUsuń
 51. This is to inform the general public Male or Female who are healthy and 100% serious
  in donating their kidney should urgently contact Dr.
  johnson,I'm a Nephrologist in General Hospital..
  As we have a lot of patients who are here for kidney transplant, Are
  you seeking for an opportunity to donate your kidney for money due to
  financial break down,Our hospital is specialized in Kidney Surgery/transplant
  and other organ treatment, we also deal with buying and transplantation of kidneys
  with a living and healthy donor.we are offering $800,000.00 USD for your kidneys If
  you are interested in donating your kidney please don’t hesitate to
  contact us via Email;doctorccollins3@gmail.com whatsapp him on via_ +1 (519) 900 4925.

  OdpowiedzUsuń
 52. Это делается для того, чтобы информировать широкую публику мужчин и женщин, которые здоровы и на 100% серьезно относятся к покупке или продаже почек. Я доктор Дэвид Майк, и хочу, чтобы вы знали, что если вы хотите изменить свое финансовое положение, станьте донором почки и спасите жизни и при этом хорошо оплачивайтесь. Если вы знаете, что здоровы, вы готовы продать или пожертвовать только одну почку (оплата составляет 500 000,00 долларов, станьте донором сегодня. Нам срочно нужна пожертвование почек, так как мы спасаем больше жизней каждый день. по электронной почте: doctordavidmike@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 53. Это делается для того, чтобы информировать широкую публику мужчин и женщин, которые здоровы и на 100% серьезно относятся к покупке или продаже почек. Я доктор Дэвид Майк, и хочу, чтобы вы знали, что если вы хотите изменить свое финансовое положение, станьте донором почки и спасите жизни и при этом хорошо оплачивайтесь. Если вы знаете, что здоровы, вы готовы продать или пожертвовать только одну почку (оплата составляет 500 000,00 долларов, станьте донором сегодня. Нам срочно нужна пожертвование почек, так как мы спасаем больше жизней каждый день. по электронной почте: doctordavidmike@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Это делается для того, чтобы информировать широкую публику мужчин и женщин, которые здоровы и на 100% серьезно относятся к покупке или продаже почек. Я доктор Дэвид Майк, и хочу, чтобы вы знали, что если вы хотите изменить свое финансовое положение, станьте донором почки и спасите жизни и при этом хорошо оплачивайтесь. Если вы знаете, что здоровы, вы готовы продать или пожертвовать только одну почку (оплата составляет 500 000,00 долларов, станьте донором сегодня. Нам срочно нужна пожертвование почек, так как мы спасаем больше жизней каждый день. по электронной почте: doctordavidmike@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Это делается для того, чтобы информировать широкую публику мужчин и женщин, которые здоровы и на 100% серьезно относятся к покупке или продаже почек. Я доктор Дэвид Майк, и хочу, чтобы вы знали, что если вы хотите изменить свое финансовое положение, станьте донором почки и спасите жизни и при этом хорошо оплачивайтесь. Если вы знаете, что здоровы, вы готовы продать или пожертвовать только одну почку (оплата составляет 500 000,00 долларов, станьте донором сегодня. Нам срочно нужна пожертвование почек, так как мы спасаем больше жизней каждый день. по электронной почте: doctordavidmike@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Blogi Sportowe