Curtis Stevens vs Patryk Majewski

Brak komentarzy


                       Curtis Stevens vs Patryk Majewski - 24 styczeń, Hotel Casino w Atlantic City.


24 stycznia w Atlantic City Patryk Majewski 21-2, 13KO,  stoczy kolejną walke w swojej karierze z Curtisem "Showtime" Stevensem 25-4, 18 KO  . Panamczyk z amerykańskim obywatelstwem po niedawnej porażce z Gennady Gołovkinem (2.11.13r.) chce pokazać swoim fanom, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa:
"Ja jestem z powrotem, pokażę każdemu Curtisa Stivensa jakiego znają i kochają".Stevens jest znany ze swojej niszczycielskiej siły, o której mogli się przekonać tacy bokserzy jak: Saul Roman, Elvin Ayala ,  niepokonany wówczas  Piotr Wilczewski i wielu innych. Tym razem "Showtime" by wygrać będzie musiał naruszyć 'granitową' szczękę naszego fightera - Patryka "The Machine" Majewskiego.

Patryk w Atlantic City czuje się jak w domu i ma nadzieję, że pomoże mu to, iż walka odbędzie się na jego terytorium. Majewski na liście pokonanych ma takich zawodników jak: pretendent do tytułu mistrzowskiego - Antwun Echolsa, dobrze zapowiadający się Chris Fitzpatrick oraz Philly Jamaal Davis i Latif Mundy. Amerykanie chwalą Patryka za to, że w swojej siedmioletniej karierze tylko raz powędrował na deski. Z całą pewnością dla Majewskiego będzie to najcięższa walka na zawodowym ringu. Ale chcąc być najlepszym trzeba 'niszczyć' po drodze do sławy takie przeszkody jak Stevens. 

"To będzie wspaniała walka i wielka okazja. Wielki test. Nie mogę się jej doczekać" - wyznał Majewski.
Ja również nie mogę się doczekać tej walki i mam nadzieję, że to właśnie ręka Patryka będzie uniesiona w geście zwycięstwa!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Blogi Sportowe