Polski młody talent w Chelsea Londyn

Brak komentarzyZgodnie z doniesieniami zagranicznych portali Chelsea zdecydowała pozyskać naszego reprezentanta do lat 17.

Hubert Adamczyk (15 l.) zachwycił szkoleniowców z Londynu podczas ostatnich wakacji, kiedy to był na testach przez 5 tygodni. Zwolennikiem sprowadzenia naszego młodego rozgrywającego jest sam Jose Mourinho.

Portugalska gazeta A Bola podaje informacje, iż Chelsea zapłaci odstępne Zawiszy Bydgoszcz, klubowi w którym Hubert gra i trenuje obecnie.The Blues bedą musieli jednak poczekać za naszym talentem do czerwca 2014 roku, ponieważ rodzice Huberta postanowili, że najpierw musi ukończyć szkołę. Tak czy owak warunki będą uzgodnione już w styczniowym okienku transferowym.

Ofensywny pomocnik został ponoć jako pierwszy zauważony przez polskiego skauta Chelsea - Janusza Olędzkiego. Hubertem interesował się również Lech Poznań.

Adamczyk jako ostatni młody talent dołączy na Stamford Bridge. W październiku zespół z Londynu pozyskał reprezentanta Burkina Faso - Bertranda Traore.

The Blues mają jedną z najlepszych szkółek w Premier League , z dużymi nadziejami na przyszłośc.
Teraźniejszymi gwiazdami akademi są: Nathaniel Chalobah , Nathan Ake , Patrick Bamford , Ruben Loftus - Cheek , Wallace , Cristian Cuevas i George Saville. 

Miejmy nadzieję, że naszemu młodemu rozgrywającemu uda się w przyszłości przebić do pierwszego składu Chelsea. Na pewno miło by było nam oglądać Huberta na boiskach Premier League. Powodzenia!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Blogi Sportowe