Do emerytury w Paryżu..?

Brak komentarzy


Paris Saint- Germain prezydent Nasser Al- Khelaifi stwierdził, iż  Zlatan Ibrahimovic wyznał mu, że zamierza grać do końca swojej kariery w PSG.


To właśnie po jego 30 golach klub z Paryża po raz pierwszy od 1994 roku  zdobył tytuł mistrzowski Ligue 1. Ibra w zeszłym roku opuścił Milan za kwotę około 23 milionów euro i zarabia rocznie ok 14 milionów euro. Podpisał on umowę do 2015 roku, lecz niedawno przedłużył ją do 2016r.Reprezentant Szwecji utrzymuje wysoką formę. W ostatnich 7 spotkaniach strzelił 11 goli i każda licząca się drużyna chciałaby go mieć w swoich szeregach. Niektórzy nawet twierdzą, iż jest on lepszym piłkarzem niż Lionel Messi lub Cristiano Ronaldo. Juventys Turyn już od dłuższego czasu poluje na gwiazdę PSG, lecz prezydent francuskiego klubu jest przekonany, że zatrzyma tego zawodnika do końca jego kariery. W wywiadzie dla BBC Sport powiedział:
"On powiedział, że chce przejść na emeryturę w tym klubie i to będzie jego ostatni klub. Myślę, że on jest jednym z trzech najlepszych graczy na świecie . Zasługuje, by być najlepszym piłkarzem w tym roku za to co robi."

Ale czy słowa wypowiedziane przez  Nasser Al- Khelaifiego są prawdą? Jestem ciekaw co by zrobił Ibrahimovic, gdyby dostał konkretną ofertę z takich klubów jak Manchester City, United czy też Bayern Monachium. Jeśli chce tylko dotrwać do emeryturki to pewnie zostanie w Paryżu, a jeśli chce coś jeszcze osiągnąć w swojej karierze to jak najbardziej powinien zmienić "barwy".

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Blogi Sportowe