Tottenham prowadzi rozmowy z legendarnym trenerem

3 komentarze


Tottenham Hotspur planuje ponowić rozmowy z holenderskim trenerem Louisem Van Gaalem. Włodarze z White Hart Lane mają nadzieje, iż tym razem uda im się przekonać szkoleniowca.


Rozmowy z Van Gaalem były już prowadzone zaraz po odejściu z klubu byłego trenera Andre Villas-Boasa w grudniu minionego roku, ale odrzucił ofertę ponieważ nie chciał prowadzić w tym samym czasie reprezentacje Holandii i zespół 'kogutów'. Posadę menagera Spurs przejął więc Tim Sherwood. 

Sherwood prawdopodobnie jest gotów odstąpić swoje stanowisko bardziej utytułowanemu trenerowi po zakończeniu sezonu oraz MŚ w Brazylii. Obecny trener nie ma nic przeciwko by pracować u boku Holendra. Van Gaal prowadził m.in. takie zespoły jak Barcelona i Bayern Monachium.

W wywiadzie dał do zrozumienia, iż chce zrezygnować z funkcji trenera narodowej reprezentacji Holandii i jego celem jest ponownie praca w wielkim klubie:
"Lubię zwyciężać i jestem spragniony trofeów. Dlatego mam już dość prowadzenia reprezentacji. Zawodników widzę tylko osiem razy w roku. Ta praca nie cieszy mnie w ogóle. Po MŚ chcę pracować w wielkim klubie i wygrywać trofea. W przeciwnym razie pójdę na emeryturę".
Wcześniej Daniel Levy starał się również zatrudnić Franka De Boera z Ajaxu Amsterdam.

3 komentarze :

  1. Jestem tu po raz pierwszy ale spokojnie mogę powiedzieć, że i nie ostatni ;)

    Zapraszam do mnie :)
    www.futbolkobiecymokiem.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Tottenham za Bale to był zespół:)

    OdpowiedzUsuń

Blogi Sportowe