Dereck Chisora vs Tyson Fury - wygląda na to, że będzie rewanż

1 komentarz


Dereck Chisora i Tyson Fury bardzo chcieliby stoczyć pojedynek między sobą, który przybliżyłby wygranego do walki o mistrzowski pas.

Oboje starają się robić wszystko by dostać szansę zawalczenia o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Fury w poprzednim roku miał walczyć z Davidem Haye'm, lecz były "champion" na jednym ze sparingów doznał kontuzji i pojedynek odwołano. Kolejnym rywalem miał być Deontay Wilder, ale wygląda na to, iż skończy się tylko na słownych pyskówkach. Niby oboje chcą ze sobą walczyć, ale żadna ze stron nic nie robi by do tej walki doszło.

Chisora natomiast bardzo chciał się spotkać w ringu z Davidem Price. Ale "British and Commonwealth champion" zwakatował swoje pasy i walki w najbliższym czasie raczej nie będzie. 'Del Boy' w lipcu 2011 roku przegrał na punkty w pierwszej walce z Tysonem Fury i jest głodny rewanżu.

Oboje twierdzą, że od ostatniej walki ze sobą rozwinęli się boksersko i będą robić wszystko, żeby przed końcem tego roku stanąć w ringu by walczyć o mistrzowski pas wagi ciężkiej.

Promotor Chisory - Frank Warren twierdzi, iż walka na pewno wzbudziłaby wielkie zainteresowanie na wyspach i prawdopodobnie pojedynek odbędzie się latem a miejscem drugiej potyczki brytyjczyków byłby stadion piłkarski.

Chisora i Fury muszą jednak w następnym miesiącu  stoczyć najpierw swoje pojedynki w Copper Box w Londynie. Pierwszy z nich 15 lutego stanie na przeciwko Ukraińca Andrija Rudenko a drugi w/w nadal czeka na przeciwnika.

1 komentarz :

  1. Błagam Cię zapamiętaj prostą regułę jak masz dwóch facetów to obaj a nie oboje. Reszta z sensem i na temat. Bez urazy ale to rażący błąd.
    Pablik

    OdpowiedzUsuń

Blogi Sportowe