Steven Gerrard zakończy karierę reprezentacyjną po MŚ w Brazylii?

Brak komentarzy


Według angielskich mediów Steven Gerrard zamierza poraz ostatni założyć koszulkę reprezentacji Anglii na MŚ w Brazylii. 


Kapitan F.C. Liverpool i reprezentacji Anglii już za miesiąc poprowadzi swój zespół narodowy na MŚ w Brazylii. Jak się okazuje możliwe, że poraz ostatni. Gerrald postanowił skoncentrować sie tylko i wyłącznie na swej grze w klubie, w którym spędził całą piłkarską karierę. Liverpool zajmując drugie miejsce w lidze zapewnił sobie udział w Champions League.

Trener The Reds - Brendan Rodgers stwierdził, iż sam zawodnik po mundialu będzie musiał zadecydować czy dalej jest w stanie grać na wysokim poziomie w klubie jak i w reprezentacji:
"Myślę, że po Brazylii sam będzie musiał ocenić pewne rzeczy, poieważ będzie miał już 34 lata. Jest dla mnie świetnym kapitanem, wielkim przywódcą i wspaniałym człowiekiem. Ma niezwykłą kondycję, ale w następnym sezonie wymagania będą duże. On ma jasną wizję gry i tego co chce zrobić dla Liverpoolu. Kocha również grać dla Anglii. Teraz koncentruje sie na występach w reprezentacji i zobaczymy co się wydarzy po MŚ."

Okazuje się, iż Gerard doszedł do wniosku, że MŚ w Brazylii będą idealną okazją do zakonczenia kariery, nie zależnie od tego jak Anglia daleko zajdzie w tym turnieju.


Steven Gerrard zagrał dla swojego kraju w seniorskiej reprezentacji 109 meczy i strzelił 21 gole.

   

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Blogi Sportowe